II Targi Ślubne Południowej Wielkopolski – Kalisz 5 luty 2012

Już  5 lutego 2012 roku odbędzie się II edycję Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski.  Tym razem charakter imprezy będzie nawiązywał do Hiszpanii, a to za sprawą urodzonego w Madrycie, jednakże posiadającego polskie korzenie prowadzącego. Mowa tutaj oczywiście 0 Conrado Moreno.
Conrado Moreno- Szypowski,  jeden z bohaterów programu „Europa da się lubić” emitowanego przez ponad pięć lat na antenie TVP2. Występował w takich programach jak „Taniec z gwiazdami”, „Fort Boyard”, „Taniec na lodzie”, „ Jaka to melodia”, realizował dla „Pytanie na śniadanie” felietony w Hiszpanii i Niemczech. Latem 2008 roku współprowadził w TVP Info program turystyczny „Okno na Polskę”.
Od pięciu lat jest konferansjerem, prowadził pokazy mody, wybory Miss m.in. wybory Miss Olsztyna, wybory Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2009 i 2010, wybory Miss Parowozów w Wolsztynie w latach 2005, 2006, 2010, wybory Miss Miedwia oraz konferencje, prezentacje, finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Suwałkach i Gdańsku, eventy dla firm, gale sportowe oraz imprezy plenerowe, spotkania integracyjne między innymi dla pracowników Pekao S.A na Teneryfie w 2006 roku, dla wszystkich gości Forum Ekonomicznego w Krynicy 2009 roku.
Prowadzenie Conrado  charakteryzuje się dużą swobodą i luźną atmosferą. Nawet w poważne wydarzenia potrafi wpleść osobiste anegdoty oraz elementy kabaretowe. Na życzenie przygotowuje konkursy oraz może doradzić przy tworzeniu scenariusza imprezy. Może także zaśpiewać kilka piosenek w języku hiszpańskim. Conrado prowadzi także spotkania dla mediów, np. przy prezentacji produktów kosmetycznych, linii odzieżowych czy samochodów. Prowadzi również koncerty, od 2009 roku współorganizuje Festiwal Flamenco w Warszawie, a także pomaga od czterech lat organizować Hiszpańską Niedzielę na Solcu- imprezę związaną z odpustem Kościelnym przy Kościele Świętej Trójcy w Warszawie, miejscu w którym przechowywany jest najstarszy zabytek kultury hiszpańskiej w Polsce.

W zeszłym roku Targi ślubne odwiedziło blisko 3500 osób, którzy mogli porównać oferty ponad 80 wystawców, którzy zdeklarowali udział w I edycji Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski. Rok 2012 to jeszcze większa liczba wystawców, a co za tym idzie większy wybór w ofercie firm z branży weselnej. Już dziś swój udział w II edycji zdeklarowało ponad 100 firm z Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Jarocina, Krotoszyna, Odolanowa, Ostrzeszowa i Sieradza. Poprzez ich udział zapewnimy Państwu szeroką ofertę z zakresu fotografii ślubnej, wideofilmowania, organizacji ślubów i wesel, restauracji, sklepów weselnych, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i wiele innych.

Dlatego warto tu być!!!

Serdecznie Państwa zapraszamy na II edycję Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski, które odbędą się dnia

5 lutego 2012 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Kalisz -Arena,  ul. Hanki Sawickiej 22-23, 62-800 Kalisz


Dla zwiedzających zostaną przygotowane atrakcje, które uświetnią Galę Ślubną i zachęcą do zwiedzania targów: pokazy mody ślubnej, pokazy taneczne, pokazy barmańskie, występy artystyczne, konkursy dla Narzeczonych z licznymi nagrodami.

 

Godziny otwarcia targów:

  • 10.00-18.00

Wstęp:

  • dla wszystkich 10 PLN
  • dzieci do lat 10 – wstęp wolny.

 


Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>