Dzieci !!! Czymże byłby dla Nas świat, gdyby ich nie było?

 Ile razy zastanawiamy się czy zabrać nasze małe pociechy na wesele, przyjęcie czy spotkanie ze znajomymi, na które się wybieramy. Przecież cały czas ktoś będzie musiał ich pilnować, dać im jeść, może przebrać, a co najgorsze może nawet przewinąć. Lepiej zostawmy je w domu z dziadkami przynajmniej się będziemy dobrze bawić. Takie myśli dręczą nas przy każdej próbie wyjścia na owe przyjęcie.  Jak się okazuje dzieci to żaden problem, wystarczy tylko dobrze zorganizować im czas. Dzisiaj coraz więcej osób organizuje dla swoich pociech tzw. animatorów zabaw.  Oferta “Dzieci na przyjęciu” to profesjonalna opieka nad powierzonymi  dziećmi, które w sposób kreatywny i interesujący spędzą czas pod opieka animatorów zabaw. Opiekę nad grupą od 1 do 20 dzieci sprawuje profesjonalnie przygotowany do tego animator zabawy lub animatorzy w zależności od liczby dzieci,  zazwyczaj są to osoby z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznych, które na co dzień przebywają z dziećmi i znają ich potrzeby, upodobania czy najnowsze zabawy. Osoby te przygotowują dla Waszych pociech  bloki zabaw dostosowane odpowiednio do wieku dzieci. Animatorzy zapewniają dzieciom moc atrakcyjnych zajęć między innymi zabaw z tańcami, konkursami i grami utrzymanymi w klimacie organizowanej uroczystości. W miedzy czasie nasze pociechy poznają tradycje i zwyczaje weselne w przyjaznej dla najmłodszych formie. Często zabawę na sali łączy się z zabawą w plenerze – poza parkietem, gdzie można dzieciom zorganizować kreatywnie czas.  Jeżeli jest to przyjecie rodzinne animatorzy zadbają, aby zintegrować małe kuzynostwo, pociechy przyjaciół Pani i Pana Młodego czy wnuki dziadka i babci.

Kto zapewnia animatorów? Ile to kosztuje i kto płaci?

W zależności od organizowanego przyjęcia, animatorów zatrudnia ten kto zaprasza gości. W związku z powyższym jeżeli chcemy, aby animatorzy sprawowali opiekę nad dziećmi podczas przyjęcia weselnego, to  niestety Państwo Młodzi powinni taką opiekę zorganizować, a co za tym idzie pokryć jej koszty. Jednakże miłym gestem byłoby gdyby, rodzice dzieci nad którymi ma być sprawowana opieka poczuli się do pokrycia chociaż części kosztu opieki. Jeżeli jest to spotkanie biznesowe, a zaproszenie było z dziećmi, to koszt ten spada na zapraszającego.

Ile to kosztuje?

Cena opieki uzależniona jest od zakresu zadań jakie zlecimy wynajętym animatorom. Jeżeli zażyczymy sobie, aby oprócz kreatywnej zabawy, opiekunowie zadbali również o jedzenie czy o sen naszych pociech to koszty rosną.  Można przyjąć, iż średnio godzina opieki nad dziećmi kosztuje około 120 zł. Dla grupy 10 dzieci jest to już 12 zł za godzinę. Jednakże cena ta jest szczegółowo obliczana w zależności od zakresu pracy animatorów.

Oto kilka powodów dla których warto skorzystać z oferty animatorów zabaw:

  • dzieci nie będą blokować rodziców przy stole siedząc im cały czas na kolanach,
  • goście bez obciążeń i skrępowania oddadzą się przyjęciu, będą wznosić toasty, smakować pyszności,
  • nie musicie wcześniej przygotowywać dla dzieci zabaw oraz rekwizytów,
  • stworzą idealne rozwiązanie dla gości, którzy nie mają z kim zostawić dzieci, albo warunków by odwieść je do domu,
  • dzieci nie będą biegać bez celu po sali stwarzając niebezpieczeństwo dla osób obsługujących przyjęcie weselne,
  • rodzice będą mieli swoje pociechy w pobliżu, w każdej chwili mogą zobaczyć co robi ich dziecko
  • kiedy dzieci się zmęczą zapewnimy im odpowiedni odpoczynek oraz sen,
  • itp.


Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail