Kategoria: Ceremonie Ślubne


Jest kolejna nagroda do wzięcia podczas Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski w Kaliszu. Tym razem jest to weekend w SPA dla dwojga (All incluzive) w Karpaczu.  Przez 3 dni do dyspozycji zwycięzców będzie najwyższej jakości kompleks rekreacyjno – wypoczynkowy w Karpaczu w którym będzie można zażywać zabiegów SPA kąpieli wodnych oraz zrelaksować się podziwiając piękne widoki polskich gór. Termin wyjazdu do ustalenia indywidualnie.

Co trzeba zrobić aby wygrać voutcher . Wystarczy przyjść w dniu 3 lutego 2013 roku do Hali Kalisz Arena na Targi Ślubne Południowej Wielkopolski. Wchodząc na Halę w  holu otrzymacie  Informator Ślubny wraz z dołączona ankietą do wypełnienia. Wypełnijcie ankietę zaznaczając skąd dowiedzieliście się o Targach Ślubnych i dokończcie hasło” „ Na zawsze razem ……….”. Ankietę należy złożyć na stoisku Nr 116 w głównej alei. Najlepsze hasło zostanie nagrodzone wycieczką. Wyniki o godz. 17:00.

 

ZAPRASZAMY NA NASZE STOISKO


Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail

Długo oczekiwany pierścionek nareszcie na palcu. Minęła pierwsza euforia, emocje trochę opadły i pojawiło się pytanie – co dalej?

Trzeba się w końcu zabrać za przygotowanie ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego. W takiej sytuacji zazwyczaj pojawia się myśl, aby skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego. Ale niestety nadal wiele osób nie wie o istnieniu takiego zawodu lub twierdzi, że to zbędny luksus.

Konsultant Ślubny – kto to taki?

Konsultant Ślubny to osoba, która zawodowo zajmuje się organizacją ceremonii ślubnych oraz wesel. To osoba, która ma doskonałe rozeznanie na rynku usług ślubnych oraz sprawdzoną bazę firm i wykonawców. Konsultant to osoba, która sprawnie zarządza procesem organizacji oraz czuwa nad przebiegiem całej uroczystości. Konsultant Ślubny jest Wasza prawą ręką – możecie na niego  liczyć w każdej sytuacji.

Biorąc pod uwagę powyższe zatrudnienie konsultanta wydaje się bardzo dobrym pomysłem. Przyjrzyjmy się zatem bliżej korzyściom płynącym z tej decyzji.

Konsultanta warto zatrudnić z kilku powodów:

  • posiadają sprawdzoną bazę firm z branży ślubnej. Wiedzą gdzie np. warto zrobić dekoracje, a gdzie końcowy efekt pracy nie jest zadowalający i trzeba przepłacić. Konsultanci współpracują z rzetelnymi firmami, w których pracują ludzie z pasją…
  • konsultant ślubny posiada ogromną wiedzę na temat aktualnych trendów na rynku ślubnym. Spędza sporo czasu na śledzeniu nowych trendów. Z pewnością zaproponuje oryginalny sposób zorganizowania przyjęcia oraz dobierze odpowiednie dodatki.
  • konsultant to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. Bez konsultanta będziecie musieli przedrzeć się przez setki ofert i osobiście je zweryfikować. Spędzicie setki godzin na szukaniu odpowiednich firm, jeżdżeniu na spotkania, negocjacji umów. Pracując z konsultantem nie musicie robić tego wszystkiego.
  • konsultant to także oszczędność pieniędzy. Współpracując stale z wieloma firmami wynegocjuje dla Was atrakcyjne rabaty, które pozwolą w dużej części pokryć jego pracę.
  • konsultant ślubny spełni Wasze ślubne marzenia i przekształci je w wyjątkową i niezapomnianą uroczystość, a tego nie da się przeliczyć na żadne pieniądze.

Podsumowując:  konsultant ślubny to profesjonalna wiedza, fachowe wsparcie oraz oszczędność czasu i pieniędzy.


Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail

            Jak się okazuje to właśnie w Kaliszu odbywają się największe Targi Ślubne Południowej Wielkopolski. W minioną niedzielę tj. 5 lutego 2012 r.  w Hali Widowiskowo Sportowej Kalisz Arena wzięło w nich udział ponad 120 wystawców, którzy zaprezentowali swoje oferty na ponad 850 m2 powierzchni wystawienniczych. Na Targach nie zabrakło więc kwiaciarni, pracowni sukien ślubnych, salonów mody męskiej, salonów piękności, salonów fryzjerskich, restauracji organizujących przyjęcia weselne, pracowni jubilerskich, wypożyczalni samochodów i limuzyn, pracowni dekoratorskich, czy też producentów zaproszeń ślubnych i artykułów weselnych oraz profesjonalnych fotografów. Zaprezentowane stoiska przyciągały zwiedzających nie tylko swoją ofertą, ale również wyglądem i możliwością skosztowania różności kulinarnych.

Jak przystało na tego typu imprezę czy to o godzinie 11:00 czy o 16:00 w Hali  Kalisz Arena odwiedzających nie brakowało. Sporo też działo się na scenie, więc wokół niej skupiała się niemała grupa publiczności, która w trakcie całego dnia przekroczyła liczbę 3000 osób.

W trakcie trwania pokazów na scenie widzowie mogli obejrzeć pokazy sukien ślubnych, strojów wieczorowych, poznać różne rodzaje fryzur, a także  profesjonalny pokaz barmański w wykonaniu Vice Mistrza Polski (ICC4) i Irlandii, Króla Baru, uczestnika programu Mam Talent, gdzie wprawił w zachwyt jurorów i usłyszał głośne trzykrotne „TAK”. Jeden z najlepszych barmanów w Polsce, uczestnik licznych międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów barmańskich flair – Jakuba Górzewskiego.

            Tegoroczna impreza miała charakter hiszpański. Nie dziwi zatem fakt, że targi prowadził znany i lubiany prezenter Conrado Moreno–Szypowski, jeden z bohaterów popularnego programu TVP „Europa da się lubić”.

Wśród zwiedzających rozlosowano cenne nagrody m.in. kilka sukienek ślubnych, sesje fotograficzne, garnitury, zabiegi kosmetyczne, zaproszenia ślubne, wycieczki czy torty weselne.

Już dzisiaj wiadomo że przyszłoroczne Targi Ślubne Południowej Wielkopolski  zaplanowane na dzień 3 lutego 2013 zapowiadają się bardzo ciekawie. Jednakże na dzień dzisiejszy  szczegółów nie zdradzamy.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w Targach Ślubnych Południowej Wielkopolski bez względu na fakt czy byliście wystawcami czy odwiedzającymi. Liczymy, iż Targi spełniają Państwa oczekiwania. Jeżeli natomiast macie jakieś ciekawe propozycje czy to do prowadzącego czy do pokazów, wystrojów – śmiało do nas piszcie biuro@ceremonieslubne.pl.

Szczegółowa fotorelacje znajdziecie na stronie www.galaslubnakalisz.pl


Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail