Kategoria: Targi ślubne


Największe Targi Ślubne Południowej Wielkopolski – Kalisz 2016

Wyjątkowe pokazy mody ślubnej i wizytowej

Poniżej prezentujemy Państwu jeden z pokazów mody ślubnej, który odbył się podczas VI Gali Ślubne w Kaliszu w lutym 2016 roku. Pokaz zatytułowany “Noc w muzeum”.  Piękne modelki, wyjątkowe suknie ślubne i zwiedzający muzeum? Tak jakby troszkę wystraszeni! Suknie ślubne projektu Ewy Kwaśniewskiej z Pleszewa, garnitury salon “Giacomo Conti”. Zapraszamy do wyjątkowej wędrówki po ślubnym muzeum. Organizatorem Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski jest firma MDM Professional.


Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail

Program Targów Ślubnych 2013

godz. 10:00 -Uroczyste otwarcie Targów Ślubnych

I Blok godz. 11:00 – 12:30

 • godz. 11:00 – 11:10 – Pokaz sukien ślubnych – Salon “Only Woman”
 • godz. 11:10 – 11:20 – Pokaz sukien wieczorowych – Salon “Dona”
 • godz. 11:20 – 11:40 – Występ muzyczny – oprawa muzyczna w kościele Monika Kwiatkowska
 • godz. 11:40 – 11:50 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 11:50 – 12:00 – Pokaz sukien ślubnych – Salon sukien ślubnych “A&A”
 • godz. 12:00 – 12:10 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 12:10 – 12:20 – Rewia brazylijska – “Aquos”
 • godz. 12:20 – 12:30 – Pokaz sukien ślubnych – Salon “Tessa”
 • godz. 12:30 – 12:40 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 12:40 – 13:30 – występ zespołu muzycznego “FIZZ”
 • godz. 13:30 – 13:55 – Przerwa

 

II Blok godz. 13:30 – 15:55

 • godz. 13:30 – 13:45 – Pokaz barmański – “Shake it Show”
 • godz. 13:50 – 14:00 – Pokaz sukien ślubnych – Pracownia mody ślubnej i wizytowej “Ewa” – Ewa Kwaśniewska
 • godz. 14:00 – 14:10 – Pokaz sukien ślubnych – Pracownia sukien ślubnych “Amor” Jadwiga Michalak
  godz. 14:10  – 14:20 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 14:20 – 14:30 – Pokaz fryzur ślubnych  – “Galeria Fryzur” Żaneta Waszak
 • godz. 14:30 – 14:45 – Pokaz sukien wieczorowych i laser show – Salon “Dona” / Dekoracje “Magnatka”
 • godz. 14:45 – 14:55 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 14:55 – 15:05 – Rewia brazylijska – “Aquos”
 • godz. 15:05 – 15:15 – Pokaz sukien ślubnych – Pracownia mody ślubne i wizytowej “Ewa” – Ewa Kwaśniewska
 • godz. 15:15 – 15:25 – Pokaz sukien ślubnych- Salon “Tessa”
 • godz. 15:25 – 15:35 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 15:35 – 15:45 – Pokaz sukien ślubnych -Salon sukien ślubnych “A&A”
 • godz. 15:45 – 16:40 – Przerwa

III Blok godz. 16:40 – 18:00

 • godz. 16:40 – 16:50 – Pokaz sukien ślubnych – Salon “Only Woman”
 • godz. 16:50 – 17:00 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 17:00 – 17:10 -Pokaz fryzur ślubnych -”Galeria Fryzur” Żaneta Waszak
 • godz. 17:10 – 17:20- Pokaz sukien ślubnych – Pracownia sukien ślubnych “Amor” Jadwiga Michalak
 • godz. 17:20 – 17:30 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 17:30 – 17:35 – Pokaz Laser show – Dekoracje Magnatka
 • godz. 17:35 – 17:45-  Losowania nagród
 • godz. 17:45 – 18:00 – Dzielenie tortu wykonanego przez cukiernię “Joker” Miejska Górka

 

godz. 18:00 zakończenie Targów Ślubnych


Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail

Jest kolejna nagroda do wzięcia podczas Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski w Kaliszu. Tym razem jest to weekend w SPA dla dwojga (All incluzive) w Karpaczu.  Przez 3 dni do dyspozycji zwycięzców będzie najwyższej jakości kompleks rekreacyjno – wypoczynkowy w Karpaczu w którym będzie można zażywać zabiegów SPA kąpieli wodnych oraz zrelaksować się podziwiając piękne widoki polskich gór. Termin wyjazdu do ustalenia indywidualnie.

Co trzeba zrobić aby wygrać voutcher . Wystarczy przyjść w dniu 3 lutego 2013 roku do Hali Kalisz Arena na Targi Ślubne Południowej Wielkopolski. Wchodząc na Halę w  holu otrzymacie  Informator Ślubny wraz z dołączona ankietą do wypełnienia. Wypełnijcie ankietę zaznaczając skąd dowiedzieliście się o Targach Ślubnych i dokończcie hasło” „ Na zawsze razem ……….”. Ankietę należy złożyć na stoisku Nr 116 w głównej alei. Najlepsze hasło zostanie nagrodzone wycieczką. Wyniki o godz. 17:00.

 

ZAPRASZAMY NA NASZE STOISKO


Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail

Kochani oto prezentujemy jedna z nagród, która będzie można wygrać podczas tegorocznych Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski  – sesja narzeczeńska to propozycja, którą wykona dla Was STUDIO FOTOS

W załączeniu przedstawiamy Państwu kilka przykładowych zdjęć Studia Fotos.  Z całym portfolio możecie zapoznać się już 3 lutego 2013 roku na stanowiskach N16 i 17 oraz na stronie   www.fotos.net.pl

Studio Fotos oferuje Państwu kompleksowe usługi fotograficzne. Specjalizują się w fotografii ślubnej, komunijnej, reklamowej dzięki swej elastyczności, mogą obsłużyć klientów na terenie Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego czy Krotoszyna. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, dostosowując się do konkretnej wizji Klienta.

 

 


Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail

Targi Ślubne Kalisz

Coraz mniej czasu pozostało do III już  edycji Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski, które odbędą się już 3 lutego 2013 roku w Hali Kalisz Arena.  Jak wszystkim wiadomo to największa tego typu impreza w naszym regionie, bo swój udział w niej zgłosiło ponad 100 wystawców z branży ślubnej.  Długo by wymieniać wszystkich wystawców jednakże narzeczeni będą mogli zapoznać się z ofertami  wielu fotografów, kamerzystów, cukierni, salonów z sukniami ślubnymi, firmami dekoracyjnymi, kwiaciarniami czy z firmami kompleksowo organizującymi śluby.  Zasięg usługodawców jaki w tym roku Państwu zaoferujemy, obejmuje takie miejscowości jak Kalisz, Ostrów Wlkp. Jarocin, Turek, Krotoszyn, Odolanów, Ostrzeszów,  Konin, Sieradza oraz szereg miejscowości okolicznych.

Dlatego każdy kto przyjdzie na Targi Ślubne w Kaliszu znajdzie jakąś ciekawą ofertę dla siebie.  A warto tu być bo oprócz ofert i rabatów będzie można wygrać wiele ciekawych nagród miedzy innymi sukienki ślubne, sesje fotograficzne czy romantyczny 3 dniowy weekend w SPA.  Ale o szczegółach nagród poinformujemy Was już wkrótce.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy III bloki pokazowe w trakcie których będą trwały pokazy sukien ślubnych, garniturów, bielizny, zespołów muzycznych czy pokazów sztuki barmańskiej.  Szczegółowy rozkład pokazów znajdziecie na stronie głównej Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski, jak również otrzymacie go w postaci katalogu wraz z ofertami wystawców w dniu Targów Ślubnych.

Dlaczego Warto przyjść na Targi?

 • bo możesz osobiście sprawdzić wszystkie oferty – dotkniesz,  zobaczysz,  posłuchasz,  powąchasz i zasmakujesz, a więc możesz korzystasz ze wszystkich zmysłów, aby dokonać odpowiedniego wyboru.
 • zwiedzasz ze spokojem- bo Targi trwają ponad 8 godzin
 • oszczędzasz czas i pieniądze – tylko na naszych targach zamawiasz z rabatem, a ponieważ wszystko masz pod jednym dachem, to wydajesz mniej na telefony i transport (nie jeździsz z miejsca w miejsce)
 • masz możliwość wygrania cennych nagród
 • wchodząc otrzymasz katalog z wystawcami
 • z nami będziesz na bieżąco – poznajesz najnowsze trendy w branży ślubnej
 • całość poprowadzi znany i lubiany prezenter telewizyjny – Krzysztof IBISZ

Tutaj Warto być !!

Szczegóły znajdziecie na stronioe www.galaslubnakalisz.pl

Zapraszamy !!!

Organizator

Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski

Ceremonie Ślubne – Kompleksowa Organizacja Ślubów i Wesel


Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Conrado Moreno-Szypowskim prowadzącym tegoroczną II edycje Tragów Ślubnych Południowej Wielkopolski

 

Myślę, że przez wielu Polaków jesteś kojarzony głównie z hiszpańskim pochodzeniem, tymczasem Twoja mama jest Polką… Kim Ty czujesz się bardziej z natury?

Czuję się Polakiem i Hiszpanem jednocześnie. Urodziłem się w Madrycie natomiast w wieku 12 lat zamieszkałem z rodziną w Polsce. W Hiszpanii znajomi mówili na mnie „Polak” a w Polsce na odwrót zawsze byłem uważany za Hiszpana, przez co przez długi czas czułem się wyobcowany. Dziś jestem pogodzony ze swoim mieszanym pochodzeniem i czuję się szczęśliwy z tego powodu.

Od jakiegoś czasu związałeś się bardziej z Polską – jaka jest geneza tego związku?

Minęło już 20 lat odkąd mieszkam w Polsce, więcej i chyba znacznie lepiej znam już Polskę niż Hiszpanię, chociaż z Hiszpanią jestem bardzo związany emocjonalnie i mieszka tam moja rodzina. W Polsce dorastałem, moja żona jest Polką, mamy syna i będziemy go wychowywać w polsko-hiszpańskim duchu. Zawsze będę związany tak z Polską jak i z Hiszpanią.

Hiszpańska, „gorąca” krew, zamiłowanie do słonecznej pogody, swoiste zwyczaje związane z codziennym funkcjonowaniem  – za czym związanym z Hiszpanią tęsknisz najbardziej będąc tutaj – w Polsce?

Tęsknię przede wszystkim za pewną swobodą, którą uważam mają w sobie Hiszpanie. To swoboda działania, zaufania i daleko idącej życzliwości względem innych- często obcych ludzi. Ta radość i uśmiechy nieznanych osób, których mijamy na ulicach hiszpańskich miast są tym czego brakuje mi najbardziej. Ludzie w Hiszpanii bardziej ufają sobie i po prostu lubią ze sobą rozmawiać.

W swoich działaniach podkreślasz wartość pomagania ludziom – skąd szerzenie takich idei i jakie jest Twoja opinia na temat tego czy ludzie potrafią pomagać bezinteresownie czy nie?

Jestem idealistą i wierzę w dobre intencje. Wierzę również, że jesteśmy lepsi niż powszechne przekonanie o czasach, w których przyszło nam żyć, które mają ponoć powodować że staliśmy sobie obcy i nastawieni tylko na zysk. Nie wierzę w to, znam wielu wolontariuszy, osób oddanych pomocy innym dla których najwyższą wartością jest solidarność i poszanowanie.” Karmieni” jesteśmy niestety ciągłą informacją o interesowności innych przez co sądzimy, że ludzie stali się sobie obcy i nie ważni. Za mało informuje się i mówi o dobrych uczynkach o bezinteresowności innych i o tym, iż w każdej sytuacji każdy z nas może być skazany na pomoc nieznajomej osoby.

Lubisz występować na scenie, przed kamerą, ciągle podejmujesz nowe wyzwania – czy określiłbyś siebie jako przebojowego człowieka?

Zawsze byłem i nadal jestem – nieśmiały, natomiast scena wymusza we mnie większą pewność. Jestem natomiast bardzo bezpośredni i ciekaw innych, lubię scenę ponieważ na niej ma miejsce niezwykła za każdym razem interakcja, pomiędzy widownią a prowadzącym. Ta wymiana energii jest czymś, co motywuje i powoduje, że człowiek za każdym razem odkrywa siebie na nowo.

Hiszpanie zdają się być otwartymi, temperamentymi osobami. Jakie hiszpańskie cechy pomogły Ci w zaistnieniu na polskiej scenie?

Od dziecka, ze względu na swoje mieszane pochodzenie twierdzę, że temperament hiszpański nie jest taki daleki od polskiego. Polacy i Hiszpanie są pełni temperamentu. Polacy jednak tym się różnią od Hiszpanów iż, lubią zachować czasem pewien szarmancki i elegancki dystans.

Na swojej stronie internetowej wspominasz, że znasz język hebrajski – skąd u Ciebie znajomość tego języka?

Tak, stało się tak ze względu na naukę w liceum im . Wyspiańskiego w Warszawie, uczyłem się w klasie o profilu humanistycznym,  w której dodatkowo oprócz nauki języków angielskiego i niemieckiego, wykładano hebrajski a na lekcjach historii uczono tradycji i historii Izraela oraz Żydów, żyjących do czasów wybuchu II Wojny w Polsce. Liceum wspominam jako jedno z ciekawszych okresów w moim życiu, byliśmy w Izraelu, do nas do Polski przyjeżdżali na wymiany studenci z Izraela, jeździliśmy na Marsze Milczenia w Oświęcimiu, to wszystko było bardzo pouczające. Po zakończeniu Liceum kontynuowałem naukę hebrajskiego i tak jest do dziś.

Czy masz jakieś motto życiowe?

Przede wszystkim dostrzegać w każdej chwili możliwość nauki i rozwoju.

Jesteś autorem książki „Mój Madryt” – z jakich względów poleciłbyś to miasto do zobaczenia Polakom?

Polskie stwierdzenie „Życie jak w Madrycie” jest najlepszą zachętą do poznania stolicy Hiszpanii. Dodam jedynie, że warto poznać miasto, w którym znajduję się ponad 15 tysięcy barów.

Czego Twoim zdaniem Polacy mogliby się nauczyć od Hiszpanów, Hiszpanie zaś od Polaków?

Hiszpanie od Polaków- pokory. Polacy od Hiszpanów- życzliwości.

Na swoim blogu piszesz, że by się rozwijać, warto zobaczyć siebie za dziesięć lat – jak widzi siebie za 10 lat Conrado Moreno – Szypowski?

Dopisuję na tym samym blogu, że żyję z dnia na dzień i nie mam sposobności planowania, z tego względu nie potrafię odpowiedzieć konkretnie na to pytanie. Wiem czego pragnę i chciałbym z każdym dniem osiągać większy rozwój emocjonalny, duchowy i zawodowy. Rozwijać w pełni swoje pasje i móc zbudować dwa domy- jeden w Hiszpanii drugi w Polsce.

Jesteś zaangażowany w wiele aktywności – co daje Ci siłę, by żyć w tak intensywny sposób?

Swiadomość tego, że życie przeżywa się będąc z innymi, otwartym i aktywnym.

Przepis na sens życia wg Conrado?

Każda chwila jest jedyna, cieszyć się aż do końca.

Czy udało Ci się już zgłębić tajniki tańca flamenco?

Jedynie jako obserwator, podziwiam artystów flamenco i chciałbym kiedyś choć spróbować swoich sił na kursie tańca.

W jednej z rozmów zamieszczonych na Twojej stronie zatytułowanych „Powitanie” poruszasz kwestie związane z prawdziwą męskością – w czym tkwi Twoim zdaniem męskość mężczyzny?

Męskość to moim zdaniem, powinna być pewna konsekwencja działania. Zachowanie rozsądku i bycie ostoją dla ukochanych- w tym powinna zawierać się siła mężczyzny.

Czy jest coś w życiu co „nie daje Ci spokoju”, co chciałbyś koniecznie odkryć, poznać, zbadać? I z drugiej strony, co sprawia, że zawsze czujesz się bezpiecznie?

Jeśli chodzi tu o pragnienia i marzenia, to marzę o tym by udać się na piechotę na pielgrzymkę samemu do Santiago de Compostela znanym szlakiem francuskim, to około 800 km drogi. Znam wielu Polaków którzy pokonali tę drogę.

Co polskiego jest w Conrado Moreno – Szypowskim – poza drugim członem nazwiska?

Sądzę, że przywiązanie do tradycji i historii. To wartości przekazane mi przez Dziadków.

Czy masz swój przepis na sukces?

Akceptować siebie.

I na koniec pytanie – o Polkach mówi się, że są piękne – w związku z tym chciałam zapytać – czy Twoim zdaniem Polki wierzą w siebie?

Jestem przekonany, że siła i gracja Polek oraz Ich piękno zawiera się w pewności, którą posiadają. To zdrowe ambicja i przebojowość czyni je wyjątkowymi. Taka jest moja Mama, która rozkochała w sobie Hiszpana ponad 30 lat temu i taka również jest moja Kasia.

 

Wywiad autorstwa Agnieszki Kubickiejindywidualnego doradcy w zakresie rozwoju osobistego oraz redaktora portalu www.calisia.pl


Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail

            Jak się okazuje to właśnie w Kaliszu odbywają się największe Targi Ślubne Południowej Wielkopolski. W minioną niedzielę tj. 5 lutego 2012 r.  w Hali Widowiskowo Sportowej Kalisz Arena wzięło w nich udział ponad 120 wystawców, którzy zaprezentowali swoje oferty na ponad 850 m2 powierzchni wystawienniczych. Na Targach nie zabrakło więc kwiaciarni, pracowni sukien ślubnych, salonów mody męskiej, salonów piękności, salonów fryzjerskich, restauracji organizujących przyjęcia weselne, pracowni jubilerskich, wypożyczalni samochodów i limuzyn, pracowni dekoratorskich, czy też producentów zaproszeń ślubnych i artykułów weselnych oraz profesjonalnych fotografów. Zaprezentowane stoiska przyciągały zwiedzających nie tylko swoją ofertą, ale również wyglądem i możliwością skosztowania różności kulinarnych.

Jak przystało na tego typu imprezę czy to o godzinie 11:00 czy o 16:00 w Hali  Kalisz Arena odwiedzających nie brakowało. Sporo też działo się na scenie, więc wokół niej skupiała się niemała grupa publiczności, która w trakcie całego dnia przekroczyła liczbę 3000 osób.

W trakcie trwania pokazów na scenie widzowie mogli obejrzeć pokazy sukien ślubnych, strojów wieczorowych, poznać różne rodzaje fryzur, a także  profesjonalny pokaz barmański w wykonaniu Vice Mistrza Polski (ICC4) i Irlandii, Króla Baru, uczestnika programu Mam Talent, gdzie wprawił w zachwyt jurorów i usłyszał głośne trzykrotne „TAK”. Jeden z najlepszych barmanów w Polsce, uczestnik licznych międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów barmańskich flair – Jakuba Górzewskiego.

            Tegoroczna impreza miała charakter hiszpański. Nie dziwi zatem fakt, że targi prowadził znany i lubiany prezenter Conrado Moreno–Szypowski, jeden z bohaterów popularnego programu TVP „Europa da się lubić”.

Wśród zwiedzających rozlosowano cenne nagrody m.in. kilka sukienek ślubnych, sesje fotograficzne, garnitury, zabiegi kosmetyczne, zaproszenia ślubne, wycieczki czy torty weselne.

Już dzisiaj wiadomo że przyszłoroczne Targi Ślubne Południowej Wielkopolski  zaplanowane na dzień 3 lutego 2013 zapowiadają się bardzo ciekawie. Jednakże na dzień dzisiejszy  szczegółów nie zdradzamy.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w Targach Ślubnych Południowej Wielkopolski bez względu na fakt czy byliście wystawcami czy odwiedzającymi. Liczymy, iż Targi spełniają Państwa oczekiwania. Jeżeli natomiast macie jakieś ciekawe propozycje czy to do prowadzącego czy do pokazów, wystrojów – śmiało do nas piszcie biuro@ceremonieslubne.pl.

Szczegółowa fotorelacje znajdziecie na stronie www.galaslubnakalisz.pl


Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail

Mamy już pełna listę nagród jakie chcemy Wam podarować od Naszych Wystawców. Nagrody będzie można wygrać biorąc udział w konkursach organizowanych na scenie. Oto przedstawiamy Wam listę nagród możliwych do wygrania w konkursach podczas  II edycji Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski w Kaliszu.

Wykaz nagród oferowanych w poszczególnych konkursach:

 • Poprzez wypełnienie ankiety otrzymanej przy wejściu- Romantyczny weekend dla dwojga w luksusowym hotelu “Artus” w Karpaczu – All Incluzive -Ceremonie Ślubne Kompleksowa organizacja ślubów i wesel
 • Tort weselny – Cukiernia Sośniccy & Lechowscy – informacja o konkursie udzielana na stoisku
 • Sukienka wieczorowa – Firma Veroline – informacja o konkursie udzielana na stoisku

Pakiet 1

 • I miejsce –  Sesja narzeczeńska ufundowana przez Agencję Fotograficzną „INSPIRACJE”
 • II miejsce – Bon o wartości 500 zł na zakup biżuterii ufundowany przez Pracownię Złotniczą „NIX”
 • III miejsce – Deska z fotografią ufundowana przez Firmę Fotonamiare.pl oraz rabat na zaproszenia ślubne w wysokości 100 zł do zrealizowania w pracowni „NEW ART”.

Pakiet 2

 • I miejsce – Romantyczny Weekend w Pałacu w Małkowie – fundatorem nagrody jest kompleks Parkowo Pałacowy w Małkowie
 • II miejsce – bon o wartości 500 zł na wideofilmowanie i fotografię ufundowany przez firmę wideowspomnienia.pl Pawła Trawińskiego
 • III miejsce – deska z fotografią ufundowana przez firmę Fotonamiare.pl  oraz 30% rabatu na zakup sukienki ślubnej w salonie Victoria w Kaliszu

Pakiet 3

 • I miejsce – Sukienka ślubna, sponsorem nagrody jest Firma „Ewa” z Pleszewa.
 • II miejsce – Kreatywna sesja zdjęciowa ufundowana przez firmę – Fotografia Ślubna Piotr Raabe
 • III miejsce – Bukiet Ślubny o wartości 100 zł ufundowany przez kwiaciarnię „MK Szczerek” oraz krawat i spinki ufundowany przez Firmę „Giacomo Conti”

Pakiet 4

 • I miejsce – Sesja plenerowa + fotoksiążka o wartości 1500 zł ufundowana przez firmę Foto Pacholski
 • II miejsce – Pakiet dla Panny Młodej do zrealizowania w Luxury Day Spa w Kaliszu
 • III miejsce – kolacja dla 2 osób wraz z nocą w apartamencie ufundowana przez ET Hotel oraz bukiet Ślubny o wartości 100 zł ufundowany przez kwiaciarnię MK Szczerek

Pakiet 5

 • I miejsce – Sukienka ślubna ufundowana przez firmę „Tessa” z Kalisza
 • II miejsce –  sesja zdjęciowa w plenerze ufundowana przez firmę Pani Doroty Jakubek
 • III miejsce – Kupon na zakupy Ślubne o wartości 300 zł ufundowany przez firmę wideo wspomnienia.pl Pana Pawła Trawińskiego
 • IV miejsce  – Przepiękny welon ręcznie obszyty kryształkami + stroik we włosy od salonu Victoria w Kaliszu
 • V miejsce – Uczesanie Panny Młodej w dniu ślubu w salonie Crazy Hair Pani Moniki Kołodziejek
 • VI miejsce – Komplet biżuterii ufundowany przez salon sukien ślubnych A&A

Pakiet 6

 • I miejsce – plenerowa sesja Fotograficzna ufundowana przez Glamour Studio Fotografii
 • II miejsce –  Stylizacja włosów + makijaż, pół permanentna oprawa brwi połączona z najnowocześniejszym zabiegiem wyszczuplającym ufundowana przez galerię Fryzur Pani Żanety Waszak
 • III miejsce – Romantyczna kolacja dla 2 osób w restauracji Podjadek oraz krawat i spinki ufundowane przez firmę Giacomo Conti

Pakiet 7

 • I miejsce –  bon na zakup sukni ślubnej o wartości 1000 zł do zrealizowania w salonie sukien ślubnych A&A w Ostrowie Wielkopolskim
 • II miejsce –  Komplet zaproszeń ślubnych oraz pudełeczka na Podziękowania dla gości ufundowane przez firmę Home Cards
 • III miejsce – Koszt z wędlinami ufundowany przez Zakład wędliniarski Fiderkiewicz oraz komplet bielizny ufundowany przez salon A&A z Ostrowa Wielkopolskiego

Pakiet 8

 • I miejsce – garnitur szyty na miarę o wartości 2000 zł ufundowany przez firmę Montesuma
 • II miejsce – sesja narzeczeńska ufundowana przez Agencję Fotograficzną Inspiracje
 • III miejsce – Sesja Fotograficzna w studio – fundatorem nagrody jest Jan Derbiszewski

Pakiet 9

 • I miejsce –  Sukienka ślubna ufundowana przez salon „Amor” Jadwiga Michalak
 • II miejsce – 50%  rabatu na zakup sukienki ślubnej w salonie „Amor” – Jadwiga Michalak
 • III miejsce – 30% rabatu na zakup sukienki ślubnej w salonie „Amor” – Jadwiga Michalak
 • IV miejsce – komplet biżuterii – fundatorem jest salon jubilerski „EMI”
 • V miejsce – Deska z fotografią ufundowana przez firmę fotonamiare.pl

 


Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu i poprzedzają go często długie przygotowania. Trzeba zaplanować wiele szczegółów, by zorganizować niepowtarzalny wieczór – nie tylko dla dwojga nowożeńców, ale także gości. W przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia pomogą Ci Targi Ślubne Południowej Wielkopolski. Tylko tutaj poznasz ofertę ponad 100 firm z Kalisz, Ostrowa Wielkopolskiego, Jarocina, Krotoszyna, Odolanowa, Ostrzeszowa i Sieradza. Tak wielu wystawców gwarantuje szeroką ofertę z zakresu fotografii ślubnej, wideofilmowania, organizacji ślubów i wesel, restauracji, sklepów weselnych, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i wiele innych.

Targi poprowadzi Conrado Moreno – Szypowski znany z programu „Europa da się lubić”.

 

Poniżej przedstawiamy  Program Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski, które odbędą się 5 lutego  2012 w Hali Kalisz Arena przy ul. Hanki Sawickiej 22-24.

godz. 10:00 -Uroczyste otwarcie Targów Ślubnych

I Blok godz. 10:50 – 13:00

 • godz. 10:50 – 10:55 – Pokaz sukien wieczorowych
 • godz. 11:00 – 11:10 – Pokaz sukien ślubnych firmy A&A
 • godz. 11:15 – 11:25 – Pokaz sukien ślubnych firmy “Ewa”
 • godz. 11:25 – 11:40 – Muzyczna oprawa ceremonii ślubnych -Monika Kwiatkowska
 • godz. 11:45 – 11:50 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 11:50 – 12:00 – Pokaz sukien wieczorowych Veroline
 • godz. 12:00 – 12:05 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 12:05 – 12:15 – Salon Sukien Ślubnych Jadwiga Michalak
 • godz. 12:20 – 12:30 – Pokaz sukien ślubnych “Tessa”
 • godz. 12:30 – 13:00 – Przerwa

 

II Blok godz. 13:00 – 15:45

 • godz. 13:00 – 13:15 – Pokaz barmański
 • godz. 13:25 – 13:35 – Pokaz sukien ślubnych firmy A&A
 • godz. 13:40 – 13:55 – Stylizacja “Stella”
 • godz. 13:55 – 14:00 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 14:00 – 14:10 – Pokaz sukien wieczorowych Veroline
 • godz. 14:15 – 14:25 – Pokaz sukien ślubnych Jadwiga Michalak
 • godz. 14:25 – 14:30 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 14:30 – 14:40 – Pokaz sukien ślubnych “Tessa”
 • godz. 14:40 – 14:45 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 14:45 – 14:55 – Pokaz fryzur ślubnych “Galeria Fryzur”
 • godz. 15:00 – 15:10 – Pokaz sukien ślubnych firmy “Ewa”
 • godz. 15:10 – 15:15 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 15:15 – 15:20 – Pokaz sukien wieczorowych
 • godz. 15:20 – 15:45 – Przerwa

 

III Blok godz. 15:45 – 17:35


 • godz. 15:45 – 16:00 – Pokaz barmański
 • godz. 16:00 – 16:10 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 16:10 – 16:20 – Pokaz sukien ślubnych firmy A&A
 • godz. 16:25 – 16:35 – Pokaz sukien ślubnych firmy “Ewa”
 • godz. 16:40 – 16:50 – Pokaz fryzur ślubnych “Galeria Fryzur”
 • godz. 16:55 – 17:05 – Pokaz sukien wieczorowych Veroline
 • godz. 17:05 – 17:15 – Konkurs z nagrodami
 • godz. 17:15 – 17:25 – Pokaz sukien ślubnych Jadwiga Michalak
 • godz. 17:25 – 17:35 – Pokaz sukien ślubnych “Tessa”
 • godz. 17:35 – 17:50 – Konkursy z nagrodami
 • godz. 17:50 – 18:00 – Dzielenie i konsumpcja tortu

godz. 18:00 zakończenie Targów Ślubnych


Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail

5 luty 2012 roku tuż, tuż – myślę więc, że możemy uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć jakie atrakcje czekają na Was podczas Targów Ślubnych w Kaliszu. Myślę oczywiście o atrakcjach, które możecie zabrać ze sobą do domu w formie talonów czy nagród.

Już dziś wiadomo, że będą to na pewno przynajmniej 3 sukienki ślubne, talon o wartości 2000 zł na zakup garnituru szytego na miarę, sukienka wieczorowa, romantyczny weekend w Karpaczu, tort weselny, sesje fotograficzne – narzeczeńskie oraz plenery ślubne, zaproszenia ślubne, bukiety ślubne, rabaty na biżuterię, romantyczne kolacje, uczesania i makijaże ślubne oraz wiele innych ciekawych nagród.

Większość z wyżej wymienionych nagród będzie można wygrać w konkursach organizowanych na scenie. Te najcenniejsze zostaną rozlosowane na koniec Targów Ślubnych. Na bieżąco będziemy Was informować, na których stoiskach należy wypełniać kupony konkursowe.  Obecność przy losowaniu będzie obowiązkowa zatem nie uciekajcie do domu po wypełnieniu kuponu.

Życzymy powodzenia.
Ceremonie Ślubne – Organizator Targów Ślubnych

Podziel się: Twitter Facebook LinkedIn eMail